OGNJEN BIDŽIĆ ČLAN BK „ARENA“ OSTVARIO POBEDU ZA SRBIJU NA MEČU PROTIV REPREZENTACIJE MAĐARSKE

SPORTSKI SAVEZ OPŠTINE VLASOTINCE NAJBOLJI SPORTSKI SAVEZ U SRBIJI
maj 26, 2023
PREKO 300 OSNOVACA NA TAKMIČENJU „DUNAV OSIGURANJA SPORTSKIH IGARA MLADIH“ U VLASOTINCU
jun 9, 2023

Proteklog vikenda (3. i 4. jun) u hali sportova u Subotici kadetska bokserska reprezentacija Srbije odmerila je snage sa reprezentacijom Mađarske. Bod za reprezentaciju Srbije osvojio je bokser iz Vlasotinačkog bokserskog kluba “Arena” Ognjen Bidžić, pobedivši jednoglasnom odlukom sudija reprezentativca Mađarske Rikardo Farkaša.

Drugi reprezentativac Srbije iz Vlasotinca Jovan Dimitrijević na žalost nije imao meč, jer je njegov protivnik iz Mađarske sprečen da dođe u Srbiju, pa se u toj kategoriji nije boksovalo.

“Zadovoljni smo što je Ognjen Bidžić ostvario pobedu nad reprezentativcem Mađarske. To je vrlo važna pobeda za Ognjena, jer je on ovom pobedom napravio još jedan korak ka učešću na predstojećem Evropskom prvenstvu. Smatram da su naša dva boksera spremni za Evropsku scenu i nadam se da će Bidžić i Dimitrijević dobiti priliku da nastupe za Srbiju na Evropskom prvenstvu” – rekao je Ivan Jović, trener bokserskog kluba „Arena“ iz Vlasotinca.