ODRŽAN KROS RTS-a
ZAVRŠEN DEČJI ATLETSKI MITING, NAJVIŠE MEDALJA OSVOJILI ČLANOVI AK VLASOTINCA
oktobar 28, 2023

U BEOGRADU ODRŽAN SAJAM SPORTA

Sportski savez opštine Vlasotince je od 22-24.septembra učestvovao na 12.Sajmu sporta koji je imao slogan „Sport je radost“, a koji se tradicionalno već treću godinu održava na Adi ciganliji u organizaciji Sportskog saveza Srbije.

Sajam je trajao tri dana, naš savez kao dobitnik Majske nagrade je imao svoj štand koji je bio dosta posećen i na najbolji mogući način prezentovao rad saveza i predstavio sportske grane zastupljene u našoj opštini.

Obavljeni su konstruktivni razgovori sa nacionalnim, teritorijalnim i granskim savezima o unapređenju saradnje i uspešnijem funkcionisanju saveza i klubova.
U okviru sajma Sportski savez Srbije organizovao je Seminar za sportske radnike i funkcionere-finansije u sportu, a predavači su bili prof.Nenad Đurđević i Maja Knežević Romčević(Stalna konferencija gradova i opština).

Sajam je sva tri dana bio dosta posećen, bilo je dosta posetilaca iz svih krajeva zemlje, sportskih radnika kao i sportista.