СПОРТСКИ САВЕЗ ОПШТИНЕ ВЛАСОТИНЦЕ КОНТАКТ СПОРТСКИ САВЕЗ ОПШТИНЕ ВЛАСОТИНЦЕ КОНТАКТ

Najnovije vesti


Sportski savez opštine Vlasotince proglasio najbolje u ovoj godini
Na tradicionalnoj manifestaciji koja se održava krajem svake godine Sportski savez je izabrao najbolje u tekućoj godini. Prisutnima su se obratili predsednik opštine Vlasotinca Bratislav Petrović […]
FSO Vlasotince izabrao najbolje
Fudbalski savez opštine Vlasotince je po prvi put organizovao ceremoniju proglašenja najboljih u fudbalu za tekuću godinu.   Na predlog klubova sa teritorije naše opštine najbolji […]
Sportski savez opštine Vlasotince donirao opremu fudbalskom klubu Vlasina
Sportski savez opštine Vlasotinca je u saradnji sa Sportski savez Srbije donirao sportsku opremu u vidu dve garniture dresova za mlađe kategorije i 20 fudbalskih lopti. […]
Рукомет мушкарци: Прва лига Исток група Б 18. коло
РК Власотинце (Власотинце)- РК Младост (Врање) 40: 22.  Наши рукометаши су у овој групи освојили прво место, и тиме обезбедили бараж, за улазак у виши ранг.
Прва лига Исток група А разигравање полуфинале 1-4 место
ЖРК Власотинце (Власотинце)-ЖРК Врање (Врање) 23:21. Победа наших рукометашица у борби за треће место на табели, следи још једна утакмица у Врању.
Развојна лига за девојчице 34.коло
Напредак јуниор 2018 (Крушевац)-ЖФК Росуља 2014 (Власотинце) 4:2
Трећа ФУТСАЛ лига исток 21. коло
КМФ Росуља (Власотинце)- КМФ Пиргос (Пирот) 6:3
Међуопштинска јабланичка лига 22. коло
ФК Младост (Батуловце)- ФК МБ (Мала Биљаница) 3:0
Јабланичка окружна лига гупа Исток 22. коло
СУ Доња ломница ( Доња Ломница)- ФК Јединство (Шишава) 2:4 ФК Полет (Стајковце)- ФК Братство ( Братмиловце) 3:1 ФК Градац (Конопница)- ФК Злоћудово (Злоћудово) 2:3 ФК […]
Зона Југ 30.коло
ФК Светлост (Бадњевац)-ФК Будућност (Орашје) 2:1
Српска лига Исток 38.коло
ФК Власина (Власотинце)-ФК Тимок 1919 (Зајечар) 1:0 Пре почетка утакмице подељени су пехари нашим пионирима за освојено прво место у другој лиги пионира југ. Они ће […]
Стони тенис 22. коло
СТК Анти спин (Ниш) -СТК Власина (Власотинце) 3:4 Наши стонотенисери у последњем колу савладали су у Нишу екипу Анти спина из Ниша са 4:3 и тим […]
Прва лига Исток група Б 16. коло
РК Нишава (Ниш)-РК Власотинце (Власотинце) 15:43
Прва лига Исток група А разигравање полуфинале 1-4 место
ЖРК Ремесиана (Бела Паланка) -ЖРК Власотинце (Власотинце)- 28:24
Развојна лига за девојчице 29.коло
ЖФК Росуља 2014 (Власотинце)- ЖФК Машинац Трејс (Ниш) 1:2
Трећа ФУТСАЛ лига исток 20. коло
КМФ Гвоздени пук (Ниш)-КМФ Росуља (Власотинце) 10:3