VLASINA PORAŽENA U MEŠEVU, PROGRESU OPŠTINSKI DERBI, POBEDE KOŠARKAŠA I RUKOMETAŠICA

TRAJAL TEŠKOM MUKOM DO BODOVA NA ROSULJI, LOMNICA I BUDUĆNOST USPEŠNI,FUTSALERI I OKK VLASOTINCE UBEDLJIVI
mart 11, 2024
DEČIJA IGRA I RADOST POBEDILI NA „LIGI MALIH ŠAMPIONA“
april 11, 2024
Show all

⚽Fudbaleri Vlasine gostovali su u subotu drugoplasiranoj ekipi u ligi-Meševu i posle ravnopravna igre u većem delu susreta nažalost izgubili sa 1:0,a pogodak su primili u samom finišu meča u 83.minutu.

⚽U Jablaničkoj okružnoj ligi u Ladovici sastali su se OFK Progres i FK Mladost iz Batulovca i opštinski derbi je rešen već u prvom poluvreme u kada je bilo 4:0 za domaćina, a gosti su u 17.minutu ostali sa igračem manje. Drugi deo igre je bio nešto zanimljiviji tako da je konačan rezultat 4:2 za OFK Progres.

Polet iz Stajkovca je u veoma interesantnoj utakmici na svom terenu savladao ekipu Moravca iz Pečenjevca sa 4:3.Stajkovčani su se kockali na utakmici jer su imali vođstvo od 3:0 na poluvreme nu, ali su u drugom delu igre stali i gosti su u 93.mimutu postigli izjednačujući pogodak ali Bojović Aleksa u 95.minutu doneo je Poletu tri boda i veliku radost.

Budućnost iz Orašja posle turbulencija u prelaznom roku, nastavlja sa pobedama i u drugom delu prvenstva. Lakše nego što se očekivalo savladali su u gostima ekipu Milanova sa 4:0 uz het trik Milana Mitić i zadržali drugo mesto na tabeli.

U Konopnici FK Gradac je dočekao ekipu Leminda 1953 i pobeda je bila neophodna za beg iz zone ispadanja. Utakmica je bila borbena i domaćin je posle prvog dela vodio sa 2:1 i sve je ukazivalo da će zabeležiti pobedu ali usledio je veliki pad u igri u drugom delu igre i na kraju je veoma dobra ekipa Leminda pobedila sa 6:3.

Lider prvenstva ekipa Donje Lomnice je na svom terenu rutinski savladala goste iz Vučja sa 4:0,a trostruki strelac bio je Ivan Stojanović.Lomničani su potvrdili da su u formi i čvrsto drže vrh tabele.

⚽U Međuopštinskoj fudbalskoj ligi derbi kola igran je u Šišavi između FK Jedinstva i SU Derbi i nažalost pobedu su odneli gosti rezultatom 2:1 i zadržali prvo mesto na tabeli.

⚽Futsaleri Rosulje u petak uveče ubedljivo su savladali BSK iz Bujanovca sa 9:2 i zabeležili treću uzastopnu pobedu u drugom dela prvenstva,a blistao je trostruki strelac Ivan Stojanović.

Rukometašice ŽRK Vlasotinca gostovale su u subotu u Pirotu i posle dobre igre u većem delu susreta pobedile sa 32:28 i tako ostale u konkurenciji za sam vrh tabele, trenutno su drugoplasirane sa pobedom manje od Naise.

🏀Košarkaši OKK Vlasotinca u derbiju 2.Regionakne lige ISTOK u subotu u večernjem terminu na svom terenu savladali su ekipu KK Hisar iz Leskovca sa 78:69.Ovom pobedom naší košarkaši stigli su do drugog mesta na tabeli i u narednim mečevima odlučivaće o plasmanu u veći rang takmičenja,a već narednog vikenda čeka ih neugodan protivnik Jastrebac iz Aleksinca.

Bokseri Arene u nedelju su učestvovali u 7.kolu Regiona Jugoistok/Šumadija u Leskovcu i pobede u svojim kategorijama odneli su Ognjen Bidžić i Milan Stojanović. Ognjen je ujedno i proglašen za najboljeg juniora na turniru.

U Omladinskoj ligi Jug, omladinci Vlasotince igrali su 1:1 protiv Budućnosti iz Popovca.

U Razvojnoj ligi za devojčice u Batulovcu naše kadetkinje su poražene od ŽSU Dinamo sa 9:0.