ZAVRŠEN DEČJI ATLETSKI MITING, NAJVIŠE MEDALJA OSVOJILI ČLANOVI AK VLASOTINCA
SRETEN ĐOKIĆ POBEDNIK TRADICIONALNOG SVETOSAVSKOG ŠAHOVSKOG TURNIRA ZA AMATERE
februar 3, 2024

ANĐELA I BOGDAN PONOVO NAJBOLJI

Na tradicionalnoj manifestaciji koja se održava krajem svake godine Sportski savez je i ove godine izabrao najbolje u godini na izmaku. Proglašenje najboljih je po prvi put održano u sali bioskopa.
 Prisutnima su se obratili predsednik privremenog organa opštine Vlasotinca Bratislav Petrović i predsednik saveza Saša Đokić i poželeli još više uspeha u sledećoj godini svim klubovima i čestitali nagrađenima. Saša Đokić je podsetio da je savez ove godine od Sportskog saveza Srbije dobio „Majske nagradu“ kao najbolji teritorijalni sportski savez u Srbiji za izuzetan doprinos u razvoju fizičke kulture i sporta u Republici Srbiji.

Nagrađeni su sledeći sportisti, klubovi i saradnici saveza:

• Najbolji sportista u 2023.godini je Bogdan Zdravković iz Atletskog kluba Vlasotince,
  • Najbolja sportiskinja je Anđela Đikić iz Atletskog kluba Vlasotince,
  • Najbolji klub godine je AK Vlasotince,
  • Najbolji trener u tekućoj godini je Ivan Jović iz Bokserski kluba „Arena“ Vlasotince,
  • Najbolji sportski radnik je Milan Vidosavljević iz Ženskog rukometnog kluba „Vlasotince“ .

Nagrađene su i mlade sportske nade :

• Luka Todorović-FK „Vlasina“
  • Milija Golubović-SU „Pokret“
  • Julija Mančić-SU „Pokret“
  • Luka Tričković-BK „Arena“
  • Aleksandra Kocić-ŽFK „Rosulja 2014“
  • Pavle Kuculović-ŠK „Vlasotince“
  • Dunja Petković-AK ,,Vlasotince“
  • Danka Ljubenović-AK ,,Vlasotince“
  • Aleksa Kocić-KBK ,,Vlasotince“
  • Đorđe Nikolić – SU ,,Akademija Vlasina“
  • Lana Cvetković- SU ,,Akademija Vlasina“
  • Danilo Dimitrijević- ŽSKU „Vlasotince“
  • Aleksandra Vidosavljević-OK “Vlasina“
  • Pavle Dimitrijević-ORK „Vlasotince“
  • Klara Popović-Imperijum basket Leskovac

Nagrađeni su i saradnici saveza za doprinos u razvoju sporta:

Opština Vlasotince, Sportski savez Srbije kao i Samostalna zanatska radnja Izvor, Velibor Veličković za saradnju u organizovanju noćnog turnira u malom fudbalu“ Vlasotince 2023″.
Nagrade su uručili Predsednik privremenog organa opštine Vlasotinca Bratislav Petrović, predsednik saveza Saša Đokić i Generalni sekretar saveza Dalibor Momčilović.
Zahvaljujemo se i čestitamo svim nagrađenima, svima koji su bili prisutni i uveličali svojim prisustvom ovu tradicionalnu manifestaciju i želimo svima da 2024.godina bude još uspešnija.