admin_ssov

Прва лига Исток група Б 16. коло

РК Власотинце (Власотинце)- РК Нишка Бања (Нишка Бања) 44:21

Трећа ФУТСАЛ лига исток 19, коло

КМФ Росуља (Власотинце)- КМФ Академац (Ниш) 4:6

Развојна лига за девојчице 29.коло

ЖФК Мајданпек- ЖФК Росуља 2014 (Власотинце) 1:2  

II лига пионира Југ 18. коло

ФК Власина (Власотинце)- ФК Будућност (Поповац) 3:0 Млади пионири су после овог кола први на табели и обезбедили виши ранг следеће године, наступаће у Прву лигу […]

I Kaдетска лига ФСРИС 29. коло

ФК Радник (Сурдулица)-ФК Власина (Власотинце) 3:0

Међуопштинска јабланичка лига 20. коло

ФК Младост (Батуловце)-ФК Сушица 2012 (Кукуловце) 6:1

Јабланичка окружна лига гупа Исток 20. коло

ОФК Прогрес (Ладовица)- ФК Братство (Братмиловце) 3:2 ФК Градац (Конопница)- ФК Јединство (Шишава) 1:0 СУ Доња Ломница (Доња Ломница)-ФК Бобиште (Бобиште) 4:3 ФК Полет (Стајковце)- ФК […]

Зона Југ 28.коло

ФК Чекмин (Чекмин)- ФК Будућност (Орашје) 2:0

Српска лига Исток 36.коло

ФК Власина (Власотинце)- ФК Дунав (Прахово) 1:0

Стони тенис 18. коло

СТК Бор 2 ( Бор)-СТК Власина (Власотинце) 4:2

Развојна лига за девојчице 29.коло

ЖФК Росуља 2014 (Власотинце)- ЖФК Левач (Левач Рековац) 2:0

II лига пионира Југ 17. коло

ОФК Топличанин (Прокупље)-ФК Власина (Власотинце) 4:6

I Kaдетска лига ФСРИС 27. коло

ГФК Дубочица (Лесковац)-ФК Власина (Власотинце) 3:1

Међуопштинска јабланичка лига 18. коло

ФК Младост (Батуловце)-ФК Навалин (Навалин) 3:0

Јабланичка окружна лига гупа Исток 18. коло

ОФК Прогрес (Ладовица)- ФК Умац (Мирошевце) 4:2 ФК Градац (Конопница)- ФК Бобиште (Бобиште) 2:1 ФК Кумарево 65-ФК Јединство (Шишава) 4:1 СУ Доња Ломница (Доња Ломница)-ОФК Брза […]

Зона Југ 26.коло

ФК Јединство (Грделица)- ФК Будућност (Орашје) 1:2  

Српска лига Исток 33.коло

ФК Радан (Лебане)-ФК Власина (Власотинце) 0:1

Sportski vikend (24-25.april)

Sportski vikend (24-25.april) – ORK i ŽRK nastavljaju pobednički niz, Vlasina i Budućnost poraženi, Polet bolji u komšijskom derbiju, stonoteniseri Vlasine u derbiju bolji od STK […]

Стони тенис: СТК Власина (Власотинце)- СТК Књажевац (Књажевац) 4:3

СТК Власина (Власотинце)- СТК Књажевац (Књажевац) 4:3

Прва лига Исток група А 11.коло

ЖРК Власотинце (Власотинце)- ЖРК Алексинац (Алексинац) 45:16

Прва лига Исток група Б 13. коло

РК Власотинце (Власотинце)- РК Пирот (Пирот) 49:21

Друга лига Исток 21. коло

ОК Панда (Врање)- ОК Власина (Власотинце) 3:0

Трећа ФУТСАЛ лига Исток 16.коло

КМФ Пирот (Пирот)- КМФ Росуља (Власотинце) 4:2

Развојна лига за девојчице 26.коло

ЖФК Лавице Дубочица (Лесковац)- ЖФК Росуља 2014 (Власотинце) 5:0
Прва лига Исток група Б 16. коло
РК Нишава (Ниш)-РК Власотинце (Власотинце) 15:43
Прва лига Исток група А разигравање полуфинале 1-4 место
ЖРК Ремесиана (Бела Паланка) -ЖРК Власотинце (Власотинце)- 28:24
Развојна лига за девојчице 29.коло
ЖФК Росуља 2014 (Власотинце)- ЖФК Машинац Трејс (Ниш) 1:2
Трећа ФУТСАЛ лига исток 20. коло
КМФ Гвоздени пук (Ниш)-КМФ Росуља (Власотинце) 10:3
I Kaдетска лига ФСРИС 30. коло
ФК Власина (Власотинце)-ОФК Синђелић (Ниш) 3:3
Међуопштинска јабланичка лига 21. коло
ФК Младост (Доња Лакошница)-ФК Младост (Батуловце) 2:4
Јабланичка окружна лига гупа Исток 21. коло
ФК Јединство (Шишава)-ФК Прогрес (Ладовица) 2:1 ФК Братство (Братмиловце)- СУ Доња Ломница (Доња Ломница) 0:2 ФК Бобиште (Бобиште)-ФК Полет (Стајковце) 1:0 ФК Кумарево 65 (Кумарево)- ФК […]
Зона Југ 29.коло
ФК Будућност (Орашје)-ФК Јабланица (Медвеђа) 0:1
Српска лига Исток 37.коло
ФК Жупа (Александровац)- ФК Власина (Власотинце) 0:1
Шаx – ЛИГА ЦС ЈУГ – подгрупа Југ
Протеклог викенда су пласман у виши ранг такмичења обезбедили и ШК „Власотинце“, који су освојили прво место у лиги централне Србије групе југ. Они ће следеће […]
Стони тенис 19. коло
СТК Власина (Власотинце)- СТК Цариброд (Димитровград) 4:3  
Прва лига Исток група А 14.коло
ЖРК Младост (Куршумлија)-ЖРК Власотинце (Власотинце)- 20:20