admin_ssov

Српска лига ИСТОК – 19. коло

Стони тенис

Квалитетна А лига стони тенис СТК Власина у Нишу одиграла два кола СТК Медијана 2(Ниш)-СТК Власина 2:4 СТК Стони (Ниш)-СТК Власина 1:4

Фудбал – Зона Југ – 15.коло

Фудбал – Српска лига ИСТОК – 18.коло

Одбојка – ж – 7. коло

Стони тенис – Квалитетна лига

Квалитетна А Лига: СТ Наиссус-СТ Власина 0:4 Регионална Б Лига: СТ Нец- СТ Росуља (Власотинце) 4:0 СТ Топ Спин (Врање)- СТ Росуља (Власотинце) 4:1 СТ ММXВИИ […]

Рукомет – ж – 4. коло

Рукомет – м – 4. коло

Зона ЈУГ 14. коло

Српска лига Исток 17.коло

ФК Дунав (Прахово)- ФК Власина (Власотинце) 1:4

Куп ФСЈО

Парови 2. кола КУП-а ФС Јабланичког Округа сезона 2020/2021.године ФК Млади Борац (Живково) – ФК Градац (Конопница) ФК Шумадија (Разгојна) – ФК Плантажа (Доња Стопање) ФК […]

Допис о забрани спортских манифестација

Дописи о забрани организовања спортских манифестација у периоду на 14 дана. Допис ССО Власотинце удружењима Општина Власотинце – закључак са седнице

Одбојка – Ж – Друга лига ИСТОК 6. коло

Рукомет – Ж – Прва лига ИСТОК Група А

Рукомет – М – Прва лига ИСТОК група Б

Фудбал – жене

ЖФК Јединство 2014 (Пирот) – ЖФК Росуља (Власотинце) 9:0    

Фудбал Међуопштинска Јабланичка лига 10. коло

Фудбал Јабланичка окружна лига група ИСТОК 11. коло

Фудбал Зона ЈУГ 13. коло

Фудбал Српска Лига ИСТОК 16. коло

Допис спортским удружењима

Допис спортским удружењима у вези забране окупљања можете преузети овде.

Допис спортским удружењима

Допис спортским удружењима можете преузети овде.

Спортски догађаји 13.03-15.03.2020.

СРПСКА ЛИГА ,,ИСТОК“ 17.коло:(15.03.) ФК Цар Константин(Ниш)-ФК Власина ЗОНА ,,ЈУГ“ 19.коло:(15.03.) ФК Јединство ГС-Будућност(Отрашје) ЈАБЛАНИЧКА ОКРУЖНА ЛИГА 17.коло:(15.03.) ФК ПОЛЕТ(Стајковце)-ФК ВУЧЈЕ(15.03.) ФК ЈЕДИНСТВО(Грделица)-ОФК ПРОГРЕС(Ладовица) МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА […]

Кошарка – 2.МРЛ Исток PLAY OFF

I Kaдетска лига ФСРИС 27. коло
ГФК Дубочица (Лесковац)-ФК Власина (Власотинце) 3:1
Међуопштинска јабланичка лига 18. коло
ФК Младост (Батуловце)-ФК Навалин (Навалин) 3:0
Јабланичка окружна лига гупа Исток 18. коло
ОФК Прогрес (Ладовица)- ФК Умац (Мирошевце) 4:2 ФК Градац (Конопница)- ФК Бобиште (Бобиште) 2:1 ФК Кумарево 65-ФК Јединство (Шишава) 4:1 СУ Доња Ломница (Доња Ломница)-ОФК Брза […]
Зона Југ 26.коло
ФК Јединство (Грделица)- ФК Будућност (Орашје) 1:2  
Српска лига Исток 33.коло
ФК Радан (Лебане)-ФК Власина (Власотинце) 0:1
Sportski vikend (24-25.april)
Sportski vikend (24-25.april) – ORK i ŽRK nastavljaju pobednički niz, Vlasina i Budućnost poraženi, Polet bolji u komšijskom derbiju, stonoteniseri Vlasine u derbiju bolji od STK […]
Стони тенис: СТК Власина (Власотинце)- СТК Књажевац (Књажевац) 4:3
СТК Власина (Власотинце)- СТК Књажевац (Књажевац) 4:3
Прва лига Исток група А 11.коло
ЖРК Власотинце (Власотинце)- ЖРК Алексинац (Алексинац) 45:16
Прва лига Исток група Б 13. коло
РК Власотинце (Власотинце)- РК Пирот (Пирот) 49:21
Друга лига Исток 21. коло
ОК Панда (Врање)- ОК Власина (Власотинце) 3:0
Трећа ФУТСАЛ лига Исток 16.коло
КМФ Пирот (Пирот)- КМФ Росуља (Власотинце) 4:2
Развојна лига за девојчице 26.коло
ЖФК Лавице Дубочица (Лесковац)- ЖФК Росуља 2014 (Власотинце) 5:0