SEOSKE IGRE SPORTSKOG SAVEZA SRBIJE U JUNU U VLASOTINCU

PET MEDALJA ZA VLASOTINAČKE ŠAHOVSKE KADETE U PARAĆINU
februar 19, 2023
KOŠARKAŠI I STONOTENISERI POBEDILI, LOŠ VIKEND ZA VLASINU I PORAZ RUKOMETAŠA, LADOVČANI UBEDLJIVI
april 3, 2023

SEOSKE IGRE SPORTSKOG SAVEZA SRBIJE U JUNU U VLASOTINCU

Na današnjem sastanku koji je održan u prostorijama Sportskog saveza Srbije u Beogradu postignut je dogovor da naša opština i Sportski savez budu treću godinu zaredom organizatori Seoskih igara Sportskog saveza Srbije, a postoji i mogućnost da naš savez bude organizator i Regionalnog takmičenja koje bi se održalo početkom avgusta.

Razgovaralo se o aktivnostima našeg saveza u nastupajućem periodu kao i o unapređenju ionako uspešne saradnje sa Sportskim savezom Srbije.Sastanku su prisustvovali Generalni sekretar Sportskog saveza Srbije Goran Marinković, PR saveza Marina Jovičić, savetnik za teritorijalne sportske saveze Petar Šundić i rukovodioci našeg saveza. predsednik Milan Ristić i Generalni sekretar Dalibor Momčilović.