Izbor za najuspešnije sportiste i ekipe za 2022. godinu

PREKO 450 OSNOVACA NA TAKMIČENJU ,,DUNAV OSIGURANJA SPORTSKIH IGARA MLADIH“ U VLASOTINCU
jun 9, 2022
SPORTSKI SAVEZ OPŠTINE VLASOTINCE IZABRAO NAJBOLJE U 2022.GODINI
decembar 29, 2022

Izbor za najuspešnije sportiste i ekipe za 2022. godinu

Upravni Odbor Sportskog saveza opštine Vlasotince raspisao je Javni poziv za prikupljanje predloga za izbor sledećih vrsta priznanja:

1. Godišnja priznanja u olimpijskim i neolimpijskim sportovima najuspešnijim sportistima, ekipama i trenerima
  2. Posebna priznanja u kategoriji Školski sport (osnovne škole, srednje škole i u kategoriji sportista sa invaliditetom),
  3. Nagrada za životno delo: Priznanje za doprinos i razvoj sporta u opštini Vlasotince

Prijave (popunjeni obrasci) se podnose od dana objavljivanja na sajtu Sportskog saveza opštine Vlasotince, od petka, 09. decembra do petka, 16. decembra, lično u kancelariji Sportskog saveza opštine Vlasotince,na mail sportskisavezvlasotince@gmail.com ili poštom na adresu: Branislava Nušića bb, 16210 Vlasotince. Predlog za izbor najboljih u 2022. godini mogu dati sportske organizacije, granski sportski savezi, škole, sporski radnici i pojedinci  propisani Pravilnikom. Pravilnik za izbor sportiste opštine Vlasotince za 2022. godinu se može preuzeti sa sajta SSOV – a i u kancelariji Sportskog saveza opštine Vlasotinca, Branislava Nušića bb,Vlasotince. Sve dodatne informacije se mogu dobiti i putem telefona 016/ 875 – 716.

Pravilnik za izbor sportiste opštine Vlasotince za 2022. godinu preuzmite ovde.
PRAVILNIK

Gen.sekretar SSO Vlasotince