Допис о забрани спортских манифестација
Српска лига Исток 17.коло

Куп ФСЈО

Парови 2. кола КУП-а ФС Јабланичког Округа сезона 2020/2021.године

ФК Млади Борац (Живково) – ФК Градац (Конопница)
ФК Шумадија (Разгојна) – ФК Плантажа (Доња Стопање)
ФК Леминд 1953 (Лесковац) – ФК Тодоровце (Тодоровце)
ФК Кумарево 65 (Кумарево) – ФК Умац (Мирошевце)
ФК Младост 1959 (Винарце) – ФК Велико Трњане (Велико Трњане)
ФК Бобиште (Бобиште) – ФК Железничар (Брестовац)
ФК Злоћудово (Злоћудово) – ФК Рудар 1973 (Рударе)
ФК БСК (Белановце) – ОФК Брза (Брза)
ФК Вучје (Вучје) – ФК Јединство (Шишава)
Директно у 3.коло пласирао се ФК Слог (Липовица)

Утакмице су заказане за НЕДЕЉУ 22.11.2020. године са почетком од 13:00 сати.

осим утакмице ФК Млади Борац (Живково) – ФК Градац (Конопница) којиа се игра у СУБОТУ.

Резултати 1. кола КУП-а ФС Јабланичког Округа сезона 2020/2021.године

ФК Реал (Доња Јајна) – ФК Рудар 0-2
ФК Доња Ломница (Доња Ломница) – ФК Вучје (Вучје) 1-3
ОФК Брза (Брза) – ФК Полет (Стајковце) 6-4
ФК Дерби 2016 (Власе) – ФК Тодоровце (Тодоровце) 0-1
ФК Младост Д.Л (Доња Локошница) – ФК Слог (Липовица) 0-1
ФК Младост 1959 (Винарце) – ФК Слобода (Д. Бријање) 3-2
ОФК Морава (Лесковац) – ФК Леминд 1953 (Лесковац) 2-2 пенали 3-4
ФК Млади Борац (Живково) – ФК Бадинце (Бадинце) 3-3 пенали 5-4
ФК Плантажа (Д.Стопање) – ФК Братство (Братмиловце) 6-0
ФК Марјан МБ (Мала Биљаница) – ФК Велико Трњане (В. Трњане) 0-3 пар-форфе
ФК Моравац (Печењевце) – ФК Железничар (Брестовац) 1-3
ФК Кумарево 65 (Кумарево) – ФК Младост (Батуловце) 10-2
ФК Бобиште (Бобиште) – ФК Миланово (Миланово) 3-2
ФК Злоћудово (Злоћудово) – ФК Навалин (Навалин) 3-0 пар-форфе
ФК Шумадија (Разгојна) – ФК Радник Сушица (Шишинце) 3-0 пар-форфе
ФК Умац (Мирошевце) – ФК Прогрес (Ладовица) 3-1
ФК Раднички (Пертате) – ФК Јединство (Шишава) 0-2
ФК Турековац (Турековац) – ФК Градац (Конопница) 0-3 пар-форфе
Директно у 2.коло жребом пласиран је ФК БСК (Белановце)

Утакмице су заказане за НЕДЕЉУ 15.11.2020. године са почетком од 13:00 сати.