Документација

Sportski savez opštine Vlasotince proglasio najbolje u ovoj godini

Na tradicionalnoj manifestaciji koja se održava krajem svake godine Sportski savez je izabrao najbolje u tekućoj godini. Prisutnima su se obratili predsednik opštine Vlasotinca Bratislav Petrović […]

FSO Vlasotince izabrao najbolje

Fudbalski savez opštine Vlasotince je po prvi put organizovao ceremoniju proglašenja najboljih u fudbalu za tekuću godinu.   Na predlog klubova sa teritorije naše opštine najbolji […]

Sportski savez opštine Vlasotince donirao opremu fudbalskom klubu Vlasina

Sportski savez opštine Vlasotinca je u saradnji sa Sportski savez Srbije donirao sportsku opremu u vidu dve garniture dresova za mlađe kategorije i 20 fudbalskih lopti. […]

Рукомет мушкарци: Прва лига Исток група Б 18. коло

РК Власотинце (Власотинце)- РК Младост (Врање) 40: 22.  Наши рукометаши су у овој групи освојили прво место, и тиме обезбедили бараж, за улазак у виши ранг.

Прва лига Исток група А разигравање полуфинале 1-4 место

ЖРК Власотинце (Власотинце)-ЖРК Врање (Врање) 23:21. Победа наших рукометашица у борби за треће место на табели, следи још једна утакмица у Врању.

Развојна лига за девојчице 34.коло

Напредак јуниор 2018 (Крушевац)-ЖФК Росуља 2014 (Власотинце) 4:2

Трећа ФУТСАЛ лига исток 21. коло

КМФ Росуља (Власотинце)- КМФ Пиргос (Пирот) 6:3

Међуопштинска јабланичка лига 22. коло

ФК Младост (Батуловце)- ФК МБ (Мала Биљаница) 3:0

Јабланичка окружна лига гупа Исток 22. коло

СУ Доња ломница ( Доња Ломница)- ФК Јединство (Шишава) 2:4 ФК Полет (Стајковце)- ФК Братство ( Братмиловце) 3:1 ФК Градац (Конопница)- ФК Злоћудово (Злоћудово) 2:3 ФК […]

Зона Југ 30.коло

ФК Светлост (Бадњевац)-ФК Будућност (Орашје) 2:1

Српска лига Исток 38.коло

ФК Власина (Власотинце)-ФК Тимок 1919 (Зајечар) 1:0 Пре почетка утакмице подељени су пехари нашим пионирима за освојено прво место у другој лиги пионира југ. Они ће […]

Стони тенис 22. коло

СТК Анти спин (Ниш) -СТК Власина (Власотинце) 3:4 Наши стонотенисери у последњем колу савладали су у Нишу екипу Анти спина из Ниша са 4:3 и тим […]

Прва лига Исток група Б 16. коло

РК Нишава (Ниш)-РК Власотинце (Власотинце) 15:43

Прва лига Исток група А разигравање полуфинале 1-4 место

ЖРК Ремесиана (Бела Паланка) -ЖРК Власотинце (Власотинце)- 28:24

Развојна лига за девојчице 29.коло

ЖФК Росуља 2014 (Власотинце)- ЖФК Машинац Трејс (Ниш) 1:2

Трећа ФУТСАЛ лига исток 20. коло

КМФ Гвоздени пук (Ниш)-КМФ Росуља (Власотинце) 10:3

I Kaдетска лига ФСРИС 30. коло

ФК Власина (Власотинце)-ОФК Синђелић (Ниш) 3:3

Међуопштинска јабланичка лига 21. коло

ФК Младост (Доња Лакошница)-ФК Младост (Батуловце) 2:4

Јабланичка окружна лига гупа Исток 21. коло

ФК Јединство (Шишава)-ФК Прогрес (Ладовица) 2:1 ФК Братство (Братмиловце)- СУ Доња Ломница (Доња Ломница) 0:2 ФК Бобиште (Бобиште)-ФК Полет (Стајковце) 1:0 ФК Кумарево 65 (Кумарево)- ФК […]

Зона Југ 29.коло

ФК Будућност (Орашје)-ФК Јабланица (Медвеђа) 0:1

Српска лига Исток 37.коло

ФК Жупа (Александровац)- ФК Власина (Власотинце) 0:1

Шаx – ЛИГА ЦС ЈУГ – подгрупа Југ

Протеклог викенда су пласман у виши ранг такмичења обезбедили и ШК „Власотинце“, који су освојили прво место у лиги централне Србије групе југ. Они ће следеће […]

Стони тенис 19. коло

СТК Власина (Власотинце)- СТК Цариброд (Димитровград) 4:3  

Прва лига Исток група А 14.коло

ЖРК Младост (Куршумлија)-ЖРК Власотинце (Власотинце)- 20:20
Избор за најуспешније спортисте и клубове за 2019.годину
Допис у вези избора за најуспешније спортисте и клубове у 2019.години можете преузети овде.